obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę

Rekrutacja Stała

Rekrutacje na stanowiska stałe to wszystkie te procesy rekrutacyjne, które dają możliwość kandydatom podjęcia zatrudnienia stałego w oparciu o umowę o pracę.

Rekrutacja na stanowiska stałe (Permanent Recruitment) stanowi znaczną większość procesów rekrutacyjnych, które prowadzimy dla  naszych Klientów. Nasz zespół pomaga zidentyfikować osoby, które posiadają umiejętności i doświadczenie wymagane do wykonywania danej pracy.

Będąc w częstym kontakcie z Klientem zespół rekruterów Tap.Talent przeprowadza kompleksowy proces rekrutacji uczestnicząc w tworzeniu oferty, wyszukiwaniu odpowiednich kandydatów, weryfikacji pożądanych umiejętności, wprowadzaniu kandydatów do procesu oraz pomocy administracyjnej w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Realizując proces rekrutacyjny na stanowiska stałe nasi Klienci i Kandydaci mogą liczyć na naszą ekspercką wiedzę dotyczącą rynku pracy, poufność kontaktów, doświadczenie rekrutacyjne oraz troskę o dobre naszej relacji.  W ramach usługi rekrutacji stałej rekrutujemy kandydatów o kwalifikacjach, takich jak: IT/Technology, Finanse, Marketing, Procesy Biznesowe i stanowiska wielojęzykowe.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.