obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Pełne wsparcie w IT Contacting w Tap.Talent

IT Contracting - zaufaj naszemu doświadczeniu!

W ramach usługi IT Contracting oferujemy dostęp do specjalistów, liderów i managerów sektora nowych technologii, którzy w szybkim czasie wejdą do Waszych zespołów i podejmą się prowadzenia kluczowych projektów.

Doskonale rozumiemy, że nie każda firma może sobie pozwolić na wyodrębnienie w swoich strukturach działu technicznego, który obsłuży istniejący technologiczny problem, czy potrzebę biznesową. Dlatego też postanowiliśmy zaoferować usługę IT Contractors, mając nadzieje, iż małe i średnie firmy skorzystają z tego elastycznego rozwiązania i zaufają naszym rekruterom.

Rozwiązanie IT Contractors z Tap.Talent

Dzięki rozwiązaniu IT Contractors oferujemy możliwość pozyskiwania talentów na rynku IT po stałych stawkach lub bezpośrednie zaangażowanie się w kontrakty za opłatą za sukces.
Przedstaw nam swoje potrzeby i specyfikę projektu, a eksperci Tap.Talent zaproponują termin i sposób realizacji zlecenia.

W ramach usługi IT Contracting oferujemy dostęp do specjalistów o wybranych kompetencjach: Front-End, Back-End, Testowanie, Project Management, UX/UI, Game, Admin, Security, Data, SAP/ERP, Support, Architecture oraz  Technologie: Java, C#, C++, Angular, .Net, Python, Ruby, Scala, C, PHP

Korzyści płynące z kontraktingu IT

  • Elastyczna forma współpracy i zatrudnienia
  • Indywidualne podejście do klienta i jego projektu
  • Dostęp do szerokiej bazy odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów
  • Wsparcie projektu przez określony czas
  • Eliminacja problemów wynikających z braków kadrowych
  • Ograniczenie kosztów i czasu rekrutacji do minimum
  • Brak kosztów wynikających z zatrudnienia stałych pracowników


Jeśli poszukujesz skutecznej i efektywnej usługi Contracting IT, napisz do nas i porozmawiajmy o tym, jak zespół Tap.Talent może pomóc Twojej organizacji

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.