obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Skorzystaj z usług rekrutacyjnych SSC/BPO z Tap.Talent

Rekrutacje SSC/BPO

Sektor SSC/BPO w Polsce osiągnął już poziom ponad 400 tysięcy pracowników. Jako Tap.Talent mieliśmy przyjemność współtworzyć ten obszar biznesowy, obsługując na najwyższym poziomie inwestorów polskich i zagranicznych firm zatrudniających w obszarach Finance & Accounting, Customer Support, Technical Support, Data Management, Marketing, Product Development, Logistic and HR.

Obserwujemy, że z roku na rok, rekrutacja kandydatów do centrów usług wspólnych staje się coraz bardziej wymagająca. Wymagania stanowiskowe sprawiają, iż wydłuża się czas potrzebny na rekrutację kandydatów. 

Rekrutacja SSC nie wydaje się skomplikowana, jednak otoczenie konkurencyjne oraz ciągle rosnące oczekiwania kandydatów wymagają działań wspierających, które są elementem kluczowym wpływającym na efektywność rekrutacji. 

Bardzo dobra znajomość lokalnych trendów rynkowych, oczekiwań płynących ze strony kandydatów, stawek wynagrodzeń, dodatków za znajomość języka i aktualnych praktyk rekrutacyjnych sprawiają, iż potrafimy efektywnie podejść do procesu rekrutacyjnego i dostarczyć kandydatów na czas i w zaplanowanym budżecie.

Dedykowany do tego obszaru zespół ekspertów zajmuje się skutecznym wyszukiwaniem i pozyskiwaniem wartościowych i najbardziej rozchwytywanych kandydatów z obszarów Administracji, Finansów, Księgowości, Logistyki, HRu, Marketingu i Procurementu.

Poza dostarczeniem odpowiednich kandydatów na czas będziemy wspierać Ciebie i Twoją organizacje w:

  • Zebraniu i dostarczeniu danych rynkowych związanych z sektorem SSC/BPO w Polsce (własny dział Market Research)
  • Ustaleniu i rekomendacji potrzebnych budżetów;
  • Ocenie ryzyka i ograniczeń, które będą miały wpływ na sukces rekrutacyjny;
  • Ustaleniu strategii rekrutacyjnych i harmonogramu działania;
  • Przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego od strony administracyjnej;
  • Uruchomieniu akcji wspierających np. kampania marketingu rekrutacyjnego;

Rekrutacja SSC/BPO z Tap.Talent 

Doskonale rozumiemy oczekiwania naszych klientów, dlatego do każdej rekrutacji SSC/BPO podchodzimy w niezwykle sprawny sposób. Nasz doświadczony zespół rekruterów spisze się na medal zarówno w tworzeniu zespołów na nowo, do nowo powstających centrów usług wspólnych, jak również w prowadzeniu rekrutacji do stale rozwijających się struktur istniejących organizacji. Zlecając nam rekrutacje SSC/BPO możesz mieć gwarancję bezpieczeństwa oraz szybkiego znalezienie najlepszego kandydata, który spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Staramy się dogodzić obu stronom, zarówno pracodawcom, którym zależy na jak najlepszym pracowniku, jak i kandydatom, którzy poszukują stabilnego i pewnego miejsca pracy. Sprawnie prowadzimy rekrutacje SSC na pojedyncze stanowiska, jak również rekrutacje masowe. Przez nasze ogromne doświadczenie, które zdobywamy nieustannie od 15 lat z sukcesami realizujemy nawet najbardziej wymagający rekrutacje w sektorze SSC/BPO.

Napisz do nas i porozmawiajmy o tym jak zespół Tap.Talent może pomóc Twojej organizacji.

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.