obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Jak łączyć pracę w agencji HR ze studiami?

Rekrutacja Programistów IT

Rekrutacja programistów to specjalność Tap.Talent. Mamy swoje metody, aby dostarczyć kandydatów na czas i w zaplanowanym budżecie. Ponad 15 lat doświadczenia pozwoliło nam zbudować wartościową sieć kontaktów, regularnie aktualizowaną bazę danych, osiągnąć robiącą wrażenie liczbę zrealizowanych projektów oraz obsłużyć na najwyższym poziomie dziesiątki inwestorów polskich i zagranicznych firm technologicznych. 

Rekrutacja IT to często skomplikowane i wieloetapowe projekty, które wymagają pracy zespołowej, indywidualnego podejścia oraz zaangażowania dodatkowych zasobów takich jak marketing rekrutacyjny

Z roku na rok, rekrutacja programistów staje się coraz trudniejszym i wymagającym zadaniem.
Bardzo dobra znajomość lokalnych trendów rynkowych, oczekiwań płynących ze strony programistów, stawek wynagrodzeń i aktualnych praktyk rekrutacyjnych sprawiają, iż potrafimy efektywnie podejść do procesu rekrutacyjnego. Dedykowany do tego obszaru zespół ekspertów (w tym od marketingu rekrutacyjnego) zajmuje się skutecznym wyszukiwaniem, docieraniem i pozyskiwaniem wartościowych i najbardziej rozchwytywanych kandydatów.

Nasza ekspertyza obejmuje obszary takie jak: front-end, back-end, testowanie, project management, UX/UI, gry, administrowanie, bezpieczeństwo, dane, wsparcie, architektura, technologie (Java, C#, C++, Angular, .Net, Python, Ruby, Scala, C, PHP) oraz SAP/ERP.

Pełne wsparcie w Rekrutacji Programistów IT od Tap.Talent

Poza dostarczeniem odpowiednich kandydatów na czas, będziemy wspierać Ciebie i Twoją organizacje w:

  • Zebraniu i dostarczeniu danych rynkowych związanych z sektorem IT w Polsce (własny dział Market Research)
  • Ustaleniu i rekomendacji potrzebnych budżetów;
  • Ocenie ryzyka i ograniczeń, które będą miały wpływ na sukces rekrutacyjny;
  • Ustaleniu strategii rekrutacyjnych i harmonogramu działania;
  • Przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego programistów IT;
  • Uruchomieniu akcji wspierających np. kampania marketingu rekrutacyjnego;

Rekrutacja specjalistów IT – możesz nam zaufać!

IT to bez wątpienia jeden z najszybciej rozwijających się segmentów rynku. Dla wielu osób rekrutacja specjalistów IT zdaje się wielkim wyzwaniem, ponieważ są przekonani, że liczba doświadczonych oraz utalentowanych programistów jest mocno ograniczona. Przychodzimy z pomocą! Nasza agencja rekrutacyjna Tap.Talent powstała z myślą o prowadzeniu skutecznych oraz co ważne, sprawnych rekrutacji specjalistów IT. Posiadamy doświadczony zespół konsultantów, w którym każdy rekruter ma za sobą setki zrealizowanych rekrutacji na takie stanowiska. Staramy się zaskoczyć każdego przyszłego kandydata. Bardzo wnikliwie poznajemy oczekiwania obu stron procesu rekrutacyjnego oraz dokładamy wszelkich starań, aby były w pełni usatysfakcjonowane z naszych działań. Jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do najlepszych kandydatów. Nasi rekruterzy charakteryzują się dokładną i uważną analizą pytań i przykładają ogromną wagę na proces poszukiwania odpowiedniego pracownika.

 
Napisz do nas i porozmawiajmy o tym, jak zespół Tap.Talent może pomóc Twojej organizacji 

 

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.