obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Poznaj zespół tap.talent

O Tap.Talent

Firma rekrutacyjna Tap.Talent powstała z chęci realizacji naszych pasji zawodowych.  W naszej codziennej pracy unikamy schematów i utartych wzorów, zachowując przy tym odpowiedzialne i profesjonalne podejście do wszystkich działań. Stale wdrażamy narzędzia usprawniające rekrutację specjalistów. Staramy się wprowadzać innowacje i tym samym chcemy zmieniać branżę rekrutacyjną. W swojej codziennej pracy lubimy wyzwania. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej trudnego i nietypowego projektu rekrutacyjnego. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy projekt jest inny. Dowodem naszej skuteczności jest grono zadowolonych Klientów i Kandydatów.

Wartości naszej agencji rekrutacyjnej

Odpowiedzialność
 • Jesteśmy odpowiedzialni i rzetelni wobec naszych Klientów, Kandydatów oraz Partnerów Biznesowych.
 • Doradzamy, wspieramy i dzielimy się doświadczeniem, dbając o jakość procesów rekrutacyjnych.
 • Jesteśmy odpowiedzialni za podejmowane decyzje i ich wpływ na innych.
Partnerstwo
 • Jesteśmy partnerami dla Klientów, Kandydatów i siebie nawzajem w realizacji wspólnych celów.
 • Budujemy trwałe relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
 • Prowadzimy biznes w sposób uczciwy i transparentny.
 • Pomagamy naszym Klientom odnieść sukces w ich działalności.
Innowacja
 • Ciągle doskonalimy nasze procesy i dostosowujemy metody działania do zmieniających się warunków.
 • Stale rozwijamy nasze kompetencje, umiejętności i wiedzę.
 • Poszukujemy coraz lepszych rozwiązań, wychodzimy naprzeciw obecnym i przyszłym potrzebom Klientów, Kandydatów i Partnerów Biznesowych.

Poszukujesz specjalisty w swojej dziedzinie?
A może szukasz nowych wyzwań zawodowych?

Wybierz Tap.Talent

Tap.Talent jest firmą rekrutacyjną, która pomaga pracodawcom znaleźć najlepszych specjalistów z różnych branż a kandydatom poszukującym pracy, pomaga znaleźć idealną ofertę pracy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznemu podejściu do rekrutacji jesteśmy w stanie dopasować kandydatów do indywidualnych potrzeb każdego pracodawcy. Nasza szeroka baza kandydatów obejmuje specjalistów z różnych dziedzin, takich jak IT, usługi biznesowe SSC/BPO, finanse, sprzedaż i marketing. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam pomóc Ci w znalezieniu idealnego kandydata lub nowego miejsca pracy!

Dlaczego Agencja Rekrutacyjna Tap.Talent?

Posiadamy 20-letnie doświadczenie biznesowe zdobyte w międzynarodowych firmach HR

Od 20 lat budujemy siatkę kontaktów na terenie całej Polski

Dzięki naszemu profesjonalnemu i skutecznemu podejściu do Klientów większość naszych projektów jest nam zlecana na wyłączność

Współpracujemy z Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej pomagając skutecznie wprowadzać inwestorów na dolnośląski rynek

Jesteśmy członkiem Brytyjsko - Polskiej Izby Handlowej

Angażujemy się w działania CSR-owe wspierając w różnych formach ludzi, zwierzęta i ekologię

Poznaj nas bliżej

Gracjan Góźdź

W Tap.Talent pracuję od 2018 roku i zajmuje stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Rozwoju. Jednym z moich głównych zadań jest pozyskiwanie nowych klientów, dla których realizujemy procesy rekrutacyjne. Przede wszystkim inicjuję działania sprzedażowe (zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym), wprowadzam automatyzację tego procesu, co można określić, że tworzę politykę sprzedażową Tap.Talent. W przeprowadzeniu udanej rekrutacji ważne są dla mnie trzy czynniki. Zrozumienie stanowiska pracy, a co za tym idzie zrozumienie potrzeb klientów, szybki czas działania i stworzenie unikalnej i spersonalizowanej oferty. Praca jest dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Czas wolny wykorzystuje na treningi bokserskie oraz wycieczki rowerowe. Oprócz tego pasjonuje mnie również motoryzacja i najnowsze trendy ze świata zegarków.  

 

Katarzyna Charydczak

Pracuję na stanowisku Dyrektora/Managera ds. Rekrutacji i Administracji. W Tap.Talent jestem od samego początku jako współzałożyciel. Jestem odpowiedzialna za codzienną pracę całego zespołu rekrutacyjnego oraz zajmuję się obowiązkami administracyjnymi firmy. Dodatkowo dbam o nasz wizerunek w social mediach i pomagam w działaniach employer brandingowych naszym Klientom.  Przepis na udaną rekrutację to dokładne poznanie potrzeb Klienta i Kandydata oraz przeprowadzenie szybkiego procesu rekrutacyjnego. A co poza pracą? Podróże- i te bliskie i dalekie, wegetariańskie gotowanie i pomaganie zwierzętom.

Grzegorz Barylak

Obecnie pełnię funkcję Talent Managera. W Tap.Talent pracuję od lutego 2020 roku. Odpowiedzialny jestem za zarządzanie zgranym zespołem Konsultantów ds. Rekrutacji. Oprócz tego aktywnie prowadzę procesy rekrutacyjne i dostarczam największe talenty na rynku dla naszych klientów. Moim przepisem na udaną rekrutację jest zrozumienie potrzeb kandydatów oraz klientów. Gdy wiem jakie oczekiwania mają obie strony to wówczas łatwiej dopasować mi talent do danego stanowiska. To sprawia, że ostatecznie każda ze stron jest zadowolona. Jestem zapalonym kibicem piłki nożnej. Nie opuszczam żadnego ważnego meczu, a historię futbolu mam w małym palcu. 

Aleksandra Pietrusiak

Obecnie pełnię rolę Talent Specialist. W Tap.Talent pracuję od 2020 roku, niebawem miną trzy lata mojego stażu pracy. W firmie zajmuje się procesami rekrutacyjnymi. Pozyskuje kandydatów na odpowiednie stanowisko, przeprowadzam z nimi rozmowy oraz prezentuje ich profile zawodowe. Odpowiedzialna jestem również za stały kontakt ze swoimi klientami, dla których realizuje ciekawe projekty rekrutacyjne. Udana rekrutacja – zrozumienie potrzeb klienta i kandydata, trafne pytania.  Poza pracą lubię zgłębiać wiedzę psychologiczną np. na temat typów osobowości. Moim hobby od najmłodszych lat są niezmiennie podróże. 

Sebastian Dorosz

Obecnie jestem Junior Talent Specialist. W Tap.Talent pracuję 9 miesięcy. Zajmuję się rekrutacją (głównie direct searchem) oraz działam w sales teamie, gdzie pozyskujemy nowych klientów. Przepis na udaną rekrutację? Uzyskanie jak największej ilości informacji na temat stanowiska i przedstawienie ich kandydatom, aby oferowana propozycja była jak najbardziej transparentna. Poza pracą trenuję boks (chociaż w ostatnim roku miałem sporą przerwę, przez kontuzję barku nabytą podczas wypadu snowboardowego) oraz tańczę Bachatę. 

Agata Głuszak

W Tap.Talent pracuję jako Talent Key Account Secialist. Moje stanowisko łączy ze sobą dwa obszary – rekrutację i pozyskiwanie/opiekę nad Klientami. Moja przygoda z Tap.Talent rozpoczęła się w czerwcu 2020 roku i trwa do dzisiaj. Jestem odpowiedzialna za pozyskiwanie specjalistów z obszaru IT, marketingu, księgowości etc. oraz zarządzanie zespołem Researcherów. Ponadto pozyskuję dla firmy nowych klientów, uczestniczę w spotkaniach konsultingowych i koordynuję prowadzenie badań rynkowych.  Mój przepis na udaną rekrutację: identyfikacja potrzeb Kandydata i Klienta.   W czasie wolnym współprowadzę zajęcia z samoobrony dla Kobiet we Wrocławiu, trenuję filipińskie sztuki walki i bezgranicznie rozpieszczam mojego 10 letniego pieska Gruszkę.

Hubert Tynda

W Tap.talent pracuję od marca 2023 i pełnię rolę rekrutera technicznego. Na co dzień zajmuję się wyszukiwaniem i wstępną weryfikacją pracowników głównie z sektora IT. Według mnie przepisem na udaną rekrutację jest po prostu szczerość i otwartość w rozmowie z kandydatami. Wydaje mi się, że prowadząc wiele rozmów często zapominamy o tym, że po drugiej stronie ekranu są po prostu ludzie, dla których rozmowa kwalifikacyjna czy decyzja o zmianie pracy mogą być bardzo stresujące. Dlatego zawsze staram się mieć na uwadze komfort kandydatów, aby w relacjach ze mną czuli się swobodnie. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, gram w tenisa, tresuję swojego psa, a w weekendy często można spotkać mnie w górach.

Unikalność Tap.Talent

 1. Zrozumienie rynku pracy we Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Warszawie.
 2. Trwałe kontakty biznesowe.
 3. Dostępność do szerokiej bazy kandydatów z wrocławskiego rynku pracy.
 4. Dostępność do szerokiej bazy kandydatów z okolicznych aglomeracji miejskich.
 5. Skuteczność w procesie rekrutacji i selekcji pracowników.
 6. Wykorzystanie narzędzi marketingu rekrutacyjnego w działaniach rekrutacyjnych.
 7. Wykorzystywania metodologii poszukiwań bezpośrednich w rekrutacjach IT.
 8. Doświadczenia w prowadzeniu działań Employer Branding w promocji marki pracodawcy.

Dzięki znajomości rynku pracy i dobrym kontaktom biznesowym firma rekrutacyjna Tap.Talent jest w stanie przeprowadzać skuteczne procesy rekrutacji dla swoich klientów.

Rekrutujemy dla Twojej firmy

Sukcesy firmy

Moglibyśmy pochwalić się wieloma sukcesami, ale to z czego jesteśmy najbardziej dumni to:

 • jesteśmy osobami, które budowały wrocławski rynek IT pomagając międzynarodowym firmom technologicznym stworzyć swoje centra IT w stolicy Dolnego Śląska;
 • jesteśmy osobami, które budowały krakowski rynek BPO i wprowadzały międzynarodowe marki do Krakowa;
 • jesteśmy osobami, które budowały warszawski rynek usług finansowo  – administracyjnych FIN SSC i wprowadzały do stolicy centra usług biznesowych;
 • we współpracy z urzędami odpowiedzialnymi za pozyskiwanie inwestorów zagranicznych;
 • wprowadziliśmy na wrocławski rynek 20 międzynarodowych firm;
 • wprowadziliśmy na warszawski rynek 5 centrów usług biznesowo-finansowych;
 • wprowadzaliśmy na krakowski rynek 7 organizacji typu BPO;
 • zrealizowaliśmy projekt rekrutacyjny, zatrudniając dla naszego Klienta 40 osób z obszaru .NET w ciągu 4 miesięcy;
 • wprowadziliśmy na wrocławski rynek 8 niemieckich firm z sektora software developmentu;
 • jesteśmy preferowanym dostawcom usług rekrutacyjnych dla ponad dziesięciu firm sektora software development and finance business services;
 • wprowadziliśmy na wrocławski rynek niemiecką firmę z branży motoryzacyjnej i przez 2 lata realizowaliśmy dla niej program employer brandingowy, mający na celu zbudowanie wizerunku marki.

Nasze cele i historia firmy Tap.Talent

CELE

Firma Tap.Talent została założona z uwagi na chęć wykorzystania innowacyjnego podejścia do współpracy z pracodawcami i kandydatami. Dojrzewała w nas chęć stworzenia czegoś samodzielnie. Własna firma, własny zespół, własne ambicje i niezależność.

Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i kompleksowe doradztwo. Zakładając Tap.Talent postawiliśmy sobie za cel stworzenie organizacji, która faktycznie będzie wychodziła naprzeciw biznesowym potrzebom Klientów i która będzie świadczyła usługi w głównych aglomeracjach w Polsce.

Nasze główne cele:

 • możliwość rozwoju zawodowego członków naszego zespołu
 • bycie w czołówce specjalistycznych firm rekrutacyjnych w Polsce
 • połączenie crowdstaffingu oraz tradycyjnej rekrutacji 
 • połączenie marketingu rekrutacyjnego z narzędziami rekrutacyjnymi 
 • wykorzystanie naszych kontaktów biznesowych budowanych przez lata 
 • zaufanie do innych firm rekrutacyjnych – sieć partnerów rekrutacyjnych

NASZA HISTORIA

Historia firmy Tap.Talent sięga 2017 roku. Wtedy postanowiliśmy założyć Tap.Talent i wykorzystać nabyte, ponad piętnastoletnie doświadczanie oraz umiejętności z obszaru HR. W tym też roku udało się nam pozyskać pierwszego klienta – norweską platformę ecommerce, która zleciła nam zatrudnienie pierwszego w Polsce zespołu programistów.

W roku 2019 podpisaliśmy pierwszy kontrakt RPO ze skandynawską firmą IT i zrekrutowaliśmy 40 .NET developerów w niespełna 4 miesiące. Kolejnym ważnym etapem w rozwoju firmy Tap.Talent było wygranie pierwszego kontraktu na usługę sourcingu rekrutacyjnego oraz kompleksowego programu Employer Branding z niemiecką firma produkcyjną. Te dwa duże projekty sprawiły, że  zespół Tap.Talent stał się jedną z najszybciej rozwijających się agencji rekrutacyjnych w sektorze usług IT we Wrocławiu. Kolejny ważnym etapem rozwoju Tap.Talent było dołączenie do zespołu doświadczonego managera i rekrutera oraz powołanie do życia Sourcing Teamu. W 2022 roku Tap.Talent przeszło modernizację technologiczną, zakupiliśmy m.in. rozwiązania chmurowe oraz wdrożyliśmy system ATS, który usprawnia i automatyzuje procesy rekrutacyjne.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.