obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Profesjonalna pomoc w organizacji biznesu

Audyt Marki Pracodawcy

Odpowiadając na potrzeby indywidualnego podejścia do naszych projektów oraz oczekiwań klientów, uruchomiliśmy dedykowany badaniom dział w ramach Tap.Talent.

Audyt marki pracodawcy to badanie, które gromadzi i analizuje dane dotyczące marki pracodawcy oraz jej odbioru w wybranej grupie docelowej. Raport zawiera zwykle informacje o tym, jak kandydaci odbierają markę oraz działania rekrutacyjne pracodawcy. Celem badania jest pomoc pracodawcom w zrozumieniu, jakie są odbiór i oczekiwania kandydatów względem ich marki.

Skąd pochodzą dane do audytu marki pracodawcy?

Dane do raportu będą pochodzić od kandydatów o określonych kompetencjach, doświadczeniu czy lokalizacji. W wyszukany i efektywny sposób dotrzemy i zapytamy zdefiniowaną grupę docelową m.in. o ocenę procesu rekrutacyjnego, Twoją widoczność w sieci, sposób Twojej komunikacji z potencjalnymi kandydatami, opinie i skojarzenia związane z Twoją marką oraz, najważniejsze co robisz źle lub bardzo dobrze w ramach swoich działań (komunikacyjnych lub rekrutacyjnych).

Typowe badanie składa się z trzech zasadniczych etapów: zbierania, statystycznej obróbki i opracowania danych.

– Chcesz wiedzieć, jak odbierana jest Twoja marka jako pracodawca?
– Chcesz wiedzieć, co mówią o Tobie, kiedy nikt nie widzi?
– Chcesz poznać słabe strony swojej marki lub działań?

Jeśli poszukujesz rzetelnych danych, aby wesprzeć swoje plany biznesowe, napisz do nas i porozmawiajmy o tym, jak zespół Tap.Talent może pomóc Twojej organizacji

 

Zobacz także: Audyt Dostępności Talentów

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.