obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Outsourcing procesów rekrutacyjnych z Tap.Talent

RPO - zrobimy to za Ciebie!

Recruitment Process Outsourcing (RPO) to rozwiązanie, polegające na okresowym oddelegowaniu wszystkich lub wybranych procesów rekrutacyjnych do zewnętrznej firmy. RPO to jedno z najskuteczniejszych i najszybszych rozwiązań, gdzie po zamówieniu usługi doświadczony rekruter lub cały zespół pojawia się u klienta gotowy do pracy i wyposażony we wszystkie możliwe narzędzia pracy.

Zyskujesz dedykowany i doświadczony zespół rekruterów, jak również dostęp do naszej eksperckiej wiedzy, sieci kontaktów, narzędzi rekrutacyjnych.

Dzięki usłudze RPO nasi Klienci uzyskują możliwość szybkiego rozbudowania swojego działu Rekrutacyjnego bez ponoszenia kosztów zatrudniania i wdrożenia nowych pracowników do
swojej organizacji. Dzięki takiemu podejściu zespół Tap.Talent staje się częścią Waszej organizacji i odpowiada za realizację strategicznych planów zatrudniania. Niezależnie od tego, czy chodzi o założenie nowego biura, czy o rozwój istniejących struktur organizacyjnych firmy, możemy zapewnić opłacalne, elastyczne, kosztowo atrakcyjne i efektywne rozwiązanie rekrutacyjne, które pozwoli działowi HR na skupienie się na innych zadaniach biznesowych.

Główne zalety naszej usługi Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych:

  • Znaczne skrócenie czasu rekrutacji pracowników – do 3-5 tygodni.
  • Oszczędność rzędu 20-40% całkowitych kosztów zatrudnienia.
  • Dostęp do obszernej bazy kandydatów i talentów.
  • Dedykowany zespół rekrutacyjny lub Rekruter pracujący wyłącznie dla Klienta.
  • Wsparcie administracyjno-prawne w trakcie projektu
  • Działania wspierające m.in. marketing rekrutacyjny lub employer branding
  • Dostęp do eksperckiej wiedzy rynkowej.
  • Koordynacja wszystkich prac rekrutacyjnych.

Dzięki usłudze RPO, nasz klient może skoncentrować się na swojej głównej działalności, a my zajmiemy się prowadzeniem procesów rekrutacyjnych za niego. Nasza usługa pomaga zaoszczędzić naszym klientom czas i pieniądze, a także zapewnia im wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, które pomogą im w osiągnięciu ich celów biznesowych.

Korzyści płynące z modelu RPO

Oszczędność czasu i pieniędzy: Dzięki usłudze RPO, twoja firma może zaoszczędzić czas i pieniądze, które musiałyby być poświęcone na stworzenie zespołu rekrutacyjnego i prowadzenie procesów rekrutacji.

Wysokiej jakości usługi rekrutacyjne: Zespół rekruterów dostępny w ramach usługi RPO jest doświadczony i ma niezbędną wiedzę i umiejętności, aby zapewnić wysokiej jakości usługi rekrutacyjne.

Elastyczność: Usługa RPO jest elastyczna i pozwala firmom dostosować usługi do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Skupienie się na głównej działalności: Dzięki usłudze Recruitment Process Outsourcing, firma może skupić się na swojej głównej działalności, a zespół rekruterów zajmie się prowadzeniem procesów rekrutacji za nią.

Osiągnięcie celów biznesowych: Dzięki wysokiej jakości usługom rekrutacyjnym, firma może osiągnąć swoje cele biznesowe, takie jak zatrudnianie odpowiednich pracowników i budowanie silnego zespołu.

Jeśli poszukujesz skutecznej i efektywnej usługi Recruitment Process Outsourcing, napisz do nas i porozmawiajmy o tym, jak zespół Tap.Talent może pomóc Twojej organizacji

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.