obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Talenger

Talenger to siostrzana firma rekrutacyjna, z którą realizujemy szereg projektów rekrutacyjnych z obszaru tzw. green field i market entry.

Wspólnie doradzamy i realizujemy projekty rekrutacyjne dla firm z takich sektorów rynku jak: pharma, usługi finansowe, retail czy rozwiązania technologicznych. Ponadto, wspólnie doradzamy organizacjom lokującym swojej oddziały w Polsce w zakresie uwarunkowań prawnych w obszarze prawa pracy, wykonalności planów zatrudniania, siatek płac i pozapłacowych benefitów pracowniczych.

talenger.pl
ARPI Network

ARPI Network to zaprzyjaźniona warszawska agencja kreatywna, budująca strony internetowe i aplikacje według autorskich projektów graficznych.

Nasza wieloletnia współpraca zaowocowała nie tylko nową witryną, ale też naszą aktualną identyfikacją wizualną. ARPI zajmuje się również budowaniem efektywnych sklepów e-commerce, motion designem i programowaniem graficznym. Wymieniamy się wiedzą z dziedzin rekrutacji i budowania skutecznych zasięgów w internecie.

arpinetwork.com
Recruitify

Nasz partner technologiczny Recruitify, dostarcza zespołowi Tap.Talent system rekrutacyjny łączący w sobie funkcjonalność ATS, technologię recruitment automation oraz sztuczną inteligencje.

W ramach współpracy wykorzystujemy system Recruitify do obsługi zaawansowanych projektów rekrutacyjnych oraz zarządzania bazą danych, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

recrutify.ai
Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Od wielu lat jesteśmy członkiem Brytyjko-Polskiej Izby Handlowej. W ramach naszego partnerstwa, Tap.Talent doradza i pomaga firmom z Wielkiej Brytanii wejść na polski rynek pracy.

Nasze wspólne działania dotyczą szeroko rozumianego obszaru HR – zbieraniu danych rynkowych, analizie wykonalności programów rekrutacyjnych, działań rekrutacyjnych i brandingowych.

bpcc.org.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.