obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Opowieść o tym jak przeprowadziliśmy diagnozę EVP

Opowieść o tym jak przeprowadziliśmy diagnozę EVP

Ideą analizy konkurencyjnej EVP jest odróżnienie Klienta od jego konkurentów w danym regionie. Zdecydowanie zbyt wiele firm stosuje podejście „ja też” do brandingu pracodawcy i dlatego nie potrafi się naprawdę wyróżnić.

Wyróżnianie się poprzez oferowanie pracownikom Klienta unikalnego doświadczenia, a następnie działania marketingowe pozwala  osiągnąć przewagę konkurencyjną. EVP jest znane jako podstawa kluczowych składników oferty pracy, w szczególności elementów, które odróżniają firmę od konkurencji.  

Naszym Klientem była międzynarodowa marka z branży motoryzacyjnej, która zdecydowała się otworzyć we Wrocławiu odział SSC. Na podstawie licznych badań i analiz Tap.Talent stworzył rekomendację w postaci obszernego raportu, w którym kierunku Klient ma promować swoje wartości i jak komunikować się z otoczeniem.

Sposób Tap.Talent

Tap.Talent przygotował analizę konkurencyjnych SSC na rynku wrocławskim oraz rekomendację dla Klienta. Wyniki pokazały, że głównym atrybutem EVP Klienta, który pozwoli się jemu wyróżnić na lokalnym wrocławskim rynku jest wartość ‘biznes rodzinny”.

Powrót

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.