obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę
Rozprawy HR Brygady – Rozprawa 5: Raport płacowy

Rozprawy HR Brygady – Rozprawa 5: Raport płacowy

Rozprawy HR Brygady - Rozprawa 5: Raport płacowy

Kasia: Z dumą przedstawiamy nasz kolejny raport dotyczący siatek wynagrodzeń w wybranych sektorach oraz trendach w działaniach promocyjnych i rozpoznawalności marek pracodawców. Dużo tych informacji, prawda?

Gracjan:  HA! Dużo informacji to mieliśmy po zebraniu wszystkich ankiet i wywiadów. Nasze liczby rosną z roku na rok i prace nad kolejnym raportem zaczniemy za rok dużo wcześniej.  A tak na poważnie, to jest to nasz najobszerniejszym materiał jaki w ramach Tap.Talent przygotowaliśmy. Pracował nad nim cały zespół i wszyscy jesteśmy jego autorami.

Kasia: Raportów przedstawiających siatki wynagrodzeń jest wiele na rynku. Niemniej jednak nasz raport to nie tylko tabelki i cyferki, (które tak lubisz?), prawda?

Gracjan: Zdecydowanie wykraczamy poza prezentację jedynie siatek wynagrodzeń. W raporcie znajdują się nasze komentarze i przewidywania związane z rynkiem pracy w sektorach, w których realizujemy zamówienia rekrutacyjne i employer brandingowe. Staramy się nie tylko komentować zaistniałe trendy, ale również dawać wskazówki. Ponadto dzielimy się spostrzeżeniami związanym ze skutecznymi działaniem w obszarze employer brandingu, które według nas staną się dominujące w usłudze promocji marek pracodawców. A co do tabelek to faktycznie mam do nich słabość. ?

Kasia: Jeżeli jesteś pracodawcą lub specjalistą w obszarze HR to w naszym raporcie sprawdzisz, jak aktualnie kształtują się stawki profesjonalistów oraz w jaki sposób firmy konkurują o talenty. Z publikacji dowiesz się również, jakie wyzwania rekrutacyjne mogą czekać Twoją branżę w 2020 r. oraz jak skutecznie na nie odpowiedzieć, aby zwiększyć atrakcyjność organizacji na rynku pracy.

Gracjan: Dokładnie. Jesteś pracownikiem? Zapewne chciałbyś porównać wysokość swojego wynagrodzenia do średnich płac osób na tym samym lub podobnym stanowisku. Na podstawie naszego raportu sprawdzisz, jak wypada Twoja pensja na tle kandydatów oraz dowiesz się, co oferują pracownikom firmy w tej samej branży. Taka wiedza pozwoli Ci lepiej ocenić swoją wartość na rynku pracy oraz zwiększy Twoje szanse na powodzenie w negocjacjach finansowych z obecnym lub przyszłym pracodawcą.

https://taptalent.eu/raport-placowy-2020/

Zachęcamy do lektury ?

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.