obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę

TalentTool

Aby mieć dostęp do osób z niszowymi umiejętnościami; móc zwiększyć liczbę prezentowanych kandydatów; skrócić proces zatrudniania oraz wykorzystać potencjał portali social & professional talent stworzyliśmy system oparty o crowdstaffing o nazwie „TalentTool”.

TapTalent jest jedyną platformą rekrutacyjną, która łączy nowe technologie z potrzebami rynku HR.
W pełni responsywny i zaawansowany interfejs, który pozwoli Ci na efektywną pracę w każdych warunkach. Jako firma, skorzystaj z sieci niezależnych doświadczonych rekruterów… Jako rekruter, przeglądaj projekty, składaj oferty i zarabiaj bez ograniczeń.

Platforma “TalentTool” została zaprojektowana tak, aby w jednym miejscu zebrać profesjonalnych polskich i zagranicznych rekruterów i umożliwić im pracę nad dostępnymi procesami rekrutacyjnymi z dowolnego miejsca na ziemi.

Od teraz profesjonalni Rekruterzy z całej Polski i regionu CEE są do dyspozycji i mogą pracować nad Państwa procesem rekrutacyjnym przy wykorzystaniu dedykowanej platformy systemowej, monitorującej przebieg procesów rekrutacyjnych.

Pozostałe usługi

Multirekrutacje

Dedykowany zespół Multi-Rekruterów podejmuje działania rekrutacyjne i marketingowe do realizacji projektów wolumenowych.

Czytaj więcej

Rekrutacja Stała

Rekrutacja stała polega na rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wysokiego szczebla w wybranym sektorze sektora rynku.

Czytaj więcej

Kontraktorzy IT

Oferujemy możliwość nawiązania współpracy z programistami, ekspertami i konsultantami IT w elastycznej formule b-2-b.

Czytaj więcej

Zdalni Rekruterzy

Dzięki usłudze Zdalni Rekruterzy nasi Klienci uzyskują możliwość szybkiego rozbudowania swojego działu sourcingu i rekrutacji.

Czytaj więcej

Rekrutacje IT

Rekrutujemy programistów i specjalistów IT za pomocą rozbudowanych nazrzędzi rekrutacyjnych i bezpośredniego kontaktu.

Czytaj więcej
Powrót do strony głównej

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.