obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę

Kontraktorzy IT

Zatrudnienie podwykonawców lub freelancerów jest często najbardziej opłacalnym i efektywnym sposobem na szybki dostęp do specjalistów IT na polskim rynku.

W ramach usługi IT Contractors oferujemy dostęp do specjalistów, leaderów i managerów sektora nowych technologii, którzy w szybkim czasie wejdą do Waszych zespołów i podejmą się prowadzenia kluczowych projektów.

Doskonale rozumiemy, że nie każda firma może sobie pozwolić na wyodrębnienie w swoich strukturach działu technicznego, który obsłuży istniejący techniczny czy technologiczny problem czy potrzebę biznesową. Dlatego też postanowiliśmy zaoferować usługę IT Contractors, mając nadzieje, iż małe i średnie firmy skorzystają z tego elastycznego rozwiązania i zaufają naszym rekruterom.

Dzięki rozwiązaniu IT Contractors oferujemy możliwość pozyskiwania talentów na rynku IT po stałych stawkach lub bezpośrednie zaangażowanie się w kontrakty za opłatą za sukces.  

Pozostałe usługi

Multirekrutacje

Dedykowany zespół Multi-Rekruterów podejmuje działania rekrutacyjne i marketingowe do realizacji projektów wolumenowych.

Czytaj więcej

Rekrutacja Stała

Rekrutacja stała polega na rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wysokiego szczebla w wybranym sektorze sektora rynku.

Czytaj więcej

Zdalni Rekruterzy

Dzięki usłudze Zdalni Rekruterzy nasi Klienci uzyskują możliwość szybkiego rozbudowania swojego działu sourcingu i rekrutacji.

Czytaj więcej

Rekrutacje IT

Rekrutujemy programistów i specjalistów IT za pomocą rozbudowanych nazrzędzi rekrutacyjnych i bezpośredniego kontaktu.

Czytaj więcej

TalentTool

Dzięki naszej platformie rekrutacyjnej – TalentTool możesz dotrzeć do najlepszych kandydatów w Polsce i za granicą.

Czytaj więcej
Powrót do strony głównej

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.