E-talent rekruterzy

Tap.talent buduje bazę zdalnych rekruterów. Jeśli masz doświadczenie w rekrutacji bądź doradztwie zawodowym i lubisz wykorzystywać w życiu zawodowym nowe technologie, daj nam o sobie znać i przeczytaj co mamy do zaoferowania.

Kim jest e-talent rekruter?

 

Jest to osoba, która pracuje zdalnie i rekrutuje kandydatów w oparciu o najnowsze, dostępne na rynku technologie. Szukamy osób, które mają doświadczenie w rekrutacji bądź doradztwie zawodowym i posiadają sieć potencjalnych kandydatów. Nie ma znaczenia czy są to studenci, czy osoby pracujące. Najważniejsza jest dla nas determinacja i chęć podjęcia współpracy. Praca jest w 100% zdalna, jesteśmy także otwarci na spotkania w naszym biurze, które znajduje się we Wrocławiu.

 

Nie przykładamy wagi do tego skąd i kiedy pracują nasi freelancerzy, najważniejsza jest dla nas efektywność i dobra komunikacja. Nieistotne są certyfikaty językowe, czy liczba lat przepracowanych w rekrutacji. Może być to zarówno praca dodatkowa, jak i pełnowymiarowa. Zależy nam na osobach, które będą chciały się uczyć i korzystać z nowych technologii wykorzystywanych w rekrutacji. Ważna jest także umiejętność dokładnego i przede wszystkim skutecznego research’u.

 

Jak wygląda współpraca?

 

Umożliwiamy współpracę z najbardziej wpływowymi firmami w sektorze usług biznesowych. Zapewniamy pełen pakiet informacji o kliencie i stały kontakt z doświadczonym zespołem rekrutującym. Praca polega na poszukiwaniu odpowiednich kandydatów na wybrane stanowiska, rozmowę z nimi i przesłanie kandydatów do naszej bazy skąd trafią prosto do naszych klientów.

 

Oferujemy transparentny model współpracy, oparty na sprawdzonym i atrakcyjnym schemacie wynagrodzeń. Na etapie rozpoczęcia pracy wypłacamy freelancerom opłatę administracyjną, która pozwala  zainwestować w odpowiednie narzędzia rekrutacyjne. Wynagrodzenia wypłacamy w oparciu o osiągnięte sukcesy i liczbę domkniętych kandydatów. Mamy ciekawy system prowizyjny, który daje freelancerowi możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia.

 

Jesteśmy zespołem składającym się z wysokiej klasy kadry menadżerskiej z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych firmach rekrutacyjnych oraz młodych, ambitnych talentów, wnoszących nieszablonowe podejście do rekrutacji.