Raport Trendy Rekrutacyjne i EB 2023 jest już dostępny! Sprawdź szczegóły

obróć telefon, aby przeglądać naszą stronę

Z pasją
do rekrutacji

Rozumiemy trendy i wyzwania dzisiejszego rynku pracy.

„Sukces jest wynikiem
właściwej decyzji”

Wybierz interesującą Cię ofertę pracy i odezwij się do nas.

Sięgnij po Talent,
którego potrzebujesz.

W wielu obszarach klasyczne metody poszukiwań talentów nie przynoszą efektów.

Poznaj zarobki i trendy
w Twojej branży

Aktualne dane rynkowe dotyczące wynagrodzeń i trendów na rynku pracy.

O nas

Tap.Talent to prężny zespół wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie z dziedziny doradztwa personalnego, sourcingu i działań z zakresu szeroko pojętego employer brandingu. Na co dzień korzystamy z naszych doświadczeń zawodowych zdobytych przy projektach rekrutacyjnych, promocyjnych i konsultingowych w międzynarodowych firmach doradztwa personalnego.

Technologia

Nasze działania wspierą szyte na miarę platformy rekrutacyjne TalentTool i Recruitify. Dzięki nim rekrutacja z Tap.Talent nie ma granic.

Marketing rekrutacyjny

W wielu obszarach klasyczne metody poszukiwań nie przynoszą efektów, dlatego wykorzystujemy narzędzia marketingowe w realizacji planów zatrudniania.

Wiedza i zaangażowanie

Rozumiemy mechanizmy, narzędzia i trudności branży rekrutacyjnej. Nasze działania wspomaga innowacja i świeże podejście do każdego projektu.

Usługi

Działania Tap.Talent zawsze staramy się dopasować do potrzeb i możliwości Klientów. Dotrzymujemy terminów, jednocześnie dbając, aby wszystkie czynności były wykonane starannie, zgodnie z ustaleniami oraz wnosząc wartość dodaną do całego procesu.

Rekrutacja Stała

Rekrutacja stała polega na rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wysokiego szczebla w wybranym sektorze sektora rynku.

Czytaj więcej

Tap into the future

Tap & Share

Poznaj interesujące aspekty świata talentów i rekrutacji. Tap&Share to miejsce, w którym dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, faktami i trendami ze świata rekrutacji.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco ze światem rekrutacji.

Podając swój adres e-mail akceptujesz naszą politykę RODO oraz sposób przetwarzania danych osobowych.
 
 

Raport płacowy 2023

Poznaj interesujące aspekty świata talentów i rekrutacji. Tap&Share to miejsce w którym dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, faktami i trendami ze świata rekrutacji.

Pobierz
 
 

Raport Market Research 2022

Poznaj interesujące aspekty świata talentów i rekrutacji. Tap&Share to miejsce w którym dzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami, faktami i trendami ze świata rekrutacji.

Pobierz

Agencja rekrutacyjna Tap.Talent – szybka i skuteczna rekrutacja  najlepszych pracowników dla Twojej firmy

Agencja rekrutacyjna Tap.Talent to zespół profesjonalistów, który zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją kandydatów do pracy na miarę Twoich oczekiwań. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami od zadań specjalnych. Pilna rekrutacja na stanowisko? Chętnie pomożemy! W celu znalezienia odpowiednich kandydatów stosujemy różne metody rekrutacji, takie jak przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, testów, ćwiczeń, a także wykorzystujemy różne narzędzia i najskuteczniejsze techniki rekrutacyjne. Celem naszej agencji rekrutacyjnej jest zapewnienie Ci szybkiego dostępu do jak najlepszych kandydatów na wskazane stanowisko. Pracując z Tap.Talent będziesz mógł zbudować/stworzyć zespół  wykwalifikowanych pracowników. Agencja rekrutacyjna Tap.Talent to prężnie działający zespół specjalistów, którzy mają wiedzę oraz doświadczenie z dziedziny doradztwa personalnego, head-huntingu, rekrutacji, sourcingu, outsourcingu rekrutacyjnego oraz z obszaru employer Branding/EB.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy doświadczenie i wiedzę nabyte przy  realizacji specjalistycznych, wolumenowych projektów rekrutacyjnych oraz działań promocyjnych na rynku pracy i  projektów konsultingowych w międzynarodowych firmach doradztwa personalnego. Z nami Twoja firma będzie funkcjonować na najwyższych obrotach!

 

Rekrutacja pracowników na najwyższym poziomie – firma rekrutacyjna Tap.Talent

Nasza agencja rekrutacyjna to firma, która pomaga przedsiębiorstwom w znajdowaniu i zatrudnianiu najlepszych pracowników. Zajmujemy się wyszukiwaniem osób posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie tak, aby w pełni pasowały one do danego stanowiska pracy w Twojej firmie.

Pomagamy również w procesie rekrutacji i selekcji kandydatów, a także w negocjowaniu warunków zatrudnienia. Dzięki współpracy z naszą agencją rekrutacyjną możesz w pełni skupić się na swoich podstawowych działaniach, mając pewność, że zatrudnieni pracownicy będą odpowiednio dopasowani do Twoich potrzeb. Współpraca z nami to czysta przyjemność – nie wierzysz? Przekonaj się sam! Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników, którzy z pewnością przyniosą Twojej firmie duże zyski.

 

Dlaczego my?

Skorzystanie z usług naszej agencji rekrutacyjnej może przynieść Ci wiele korzyści.

Po pierwsze, mamy ogromne doświadczenie w wyszukiwaniu/znajdowaniu, selekcji, rekrutacji i zatrudnianiu pracowników.  Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednich kandydatów, na stanowiska specjalistyczne, eksperckie i kierownicze, którzy będą idealnie pasować do wymagań profilowych i kultury organizacyjnej Twojej firmy.

Po drugie, korzystanie z usług naszej agencji rekrutacyjnej pozwala zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Zamiast tracić czas na przeglądanie setek aplikacji i profilów zawodowych oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, nasza agencja rekrutacyjna przejmie cały proces rekrutacji na siebie.  Dzięki takiemu podejściu Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli skupić się na bieżących obowiązkach i uczestniczyć w procesie wyboru pracownika na końcowym etapie procesu rekrutacyjnego.

Po trzecie, zapewniamy dostęp do szerokiej bazy kandydatów, w tym do osób, które nie szukają aktywnie pracy i nie składają aplikacji na ogłoszenia rekrutacyjne. Dzięki temu masz jeszcze większe szanse na znalezienie idealnego kandydata, który będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania. Jakość świadczonych przez nas usług to dla nas najwyższy priorytet. Każdy projekt traktujemy jak wyjątkowe wyzwanie. Zawsze starannie dobieramy metody poszukiwań, aby móc dotrzeć do najbardziej dopasowanych/wykwalifikowanych kandydatów.

Otwierasz nowe stanowisko w firmie i chcesz, aby od samego początku działało jak najlepiej? A może wykruszył Ci się pracownik z obecnego zespołu i szukasz kandydata, który będzie tak samo efektowny, jak poprzedni? Zrobimy to za Ciebie!

Napisz do nas

Tap.Talent to prężny zespół wysokiej klasy specjalistów, posiadających wiedzę i doświadczenie z dziedziny doradztwa personalnego, sourcingu i działań z zakresu szeroko pojętego employer brandingu