Rekrutacja

O rekrutacji wiemy dużo. Search & Selection, Direct Search, Executive Search to nie wszystko.  W docieraniu do odpowiednich kandydatów wychodzimy poza standardy obowiązujące w większości agencji rekrutacyjnych proponując rozwiązania tzw. blended recruitment (modele mieszane).

Wiemy jak i intensywnie korzystamy z metody Direct Search lub Search & Selection, czyli rekrutacji pracowników na podstawie charakterystyki konkretnego stanowiska oraz profilu kompetencyjnego.  Wiemy również jak ważne jest właściwe wykorzystywanie boolean searchu w rekrutacjach wolumenowych czy wysoce specjalistycznych. Codziennie spotkamy się z ograniczeniami w docieraniu do talentu dlatego też staramy się w innowacyjny sposób podchodzić do procesu rekrutacyjnego i z powodzeniem łączymy narzędzia rekrutacyjne z różnymi metodami docierania do kandydatów.

Wyszukane narzędzia rekrutacyjne oraz szeroka siec kontaktów, umożliwiają nam wyszukiwanie odpowiednich kandydatów, nawet tych, którzy nie poszukują aktywnie pracy w danym momencie.

Zależnie od wewnętrznej struktury organizacyjnej, jesteśmy w stanie zaproponować wsparcie rekrutacyjne oparte o „klasyczne” metody poszukiwania lub rozwiązania mieszane np. Talent Pipelining gdzie klient otrzymuje stały dopływ jakościowych aplikacji, weryfikując kandydatów we własnym zakresie. Porozmawiajmy o tym, które rozwiązanie będzie najbardziej efektywne dla Twojej organizacji.

 

Kontakt