O nas

Tap.Talent to zespół składający się z wysokiej klasy kadry menadżerskiej z doświadczeniem zdobytym w największych, międzynarodowych firmach rekrutacyjnych oraz młodych Talentów dla których Tap.Talent przygotował unikalną ścieżkę kariery.

 

Stworzyliśmy Tap.Talent aby realizować nasze zawodowe pasje. Chcieliśmy odejść od schematu utartych reguł i praktyk wprowadzając do procesu rekrutacji prawdziwie elastyczne i innowacyjne podejście. Wyrazem naszych starań jest stworzenie unikalnego w skali rynku narzędzia rekrutacyjnego o nazwie „TalentTool”. Za jego pomocą jesteśmy w stanie znacząco zwiększać zasięg prowadzonych projektów rekrutacyjnych i skuteczniej angażować się w realizacje powierzonych nam zadań. TalentTool to rozbudowa siatka sprawdzonych rekruterów dzięki którym jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet bardzo dużego i nietypowego projektu rekrutacyjnego.

Kolejnym wyrazem naszego niestandardowego działania są konsultacje, szkolenia, tworzone plany marketingu rekrutacyjnego czy employer brandingu. Projekty rekrutacyjne z dnia na dzień stają się coraz bardziej wymagające dlatego też w Tap.Talent doskonale rozumiemy, że w celu skutecznego dotarcia do największych talentów, należy zastosować szyte na miarę rozwiązania wybiegające poza standardowe ogłoszenia rekrutacyjne i poszukiwania w bazie danych.

Tap.Talent aktywnie współpracuje z partnerami na terenie kraju oraz Europy i dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowany projekt w dowolnej lokalizacji.